O společnosti Avanti Ceramics

Jsme moderní, zavedená a energická společnost, která nabízí nová řešení v oblasti návrhů a realizací soukromých i veřejných prostor. Využíváme ověřené prvky a materiály, stále hledáme nové a kombinujeme. Zabýváme se především kompletní dodávkou vybavení koupelen, tj. místem, kde každý den začíná i končí, dále povrchů podlah a stěn domů, bytů nebo komerčních prostor, kde probíhá každodenní pracovní koloběh

až po realizaci soukromé wellness, kde si lze po náročném dni vychutnat zasloužený odpočinek těla a relaxaci duše. Zde všude nabízíme moderní materiály, se kterými budete spokojeni. Soustředíme se nejen na stránku estetickou, ale především funkční.   

Jednoduše bath – design – soul. 

realizaci

Na trhu

Produktů

Společnost Avanti ceramics s.r.o. byla založena roku 2007. Svým vývojem se rychle prodrala do popředí a vybudovala si silnou a stabilní pozici mezi koupelnovými studii. Postupem času prošla řadou změn, rozšířila své pole působnosti a transformovala se v silnou, zdravou a rodinnou společnost. Společnost založenou na důvěře, osobním přístupu, loajalitě a pevných vazbách. Za dobu své existence, kdy se jí podařilo vytvořit rozsáhlou obchodní síť, společnost vykrystalizovala v solidního a pevného partnera. Partnera, který se nebojí výzev a umí dostát svých závazků. V současné době Vám můžeme nabídnout služby nejen samotného koupelnového studia, poradit s výběrem materiálů, zajistit kompletní realizaci celého projektu včetně jeho financování, ale i pomoci navrhnout, dodat a zrealizovat prostor pro Vaši relaxaci v sauně, parním boxu, či bazénu. 

Společnost Avanti ceramics s.r.o. vznikla primárně jako koupelnové studio, které bylo zaměřeno na dovoz, distribuci a prodej převážně keramických obkladů, dlažeb, umělého, naturálního a dekorativního kamene. Obklady a dlažby byly vždy vděčným řešením povrchu koupelen a svým přesahem nalezly využití i pro ostatní plochy budov, bytů a domů. Tímto provázáním jsme se dostali k řešení i jiných prostor než pouze koupelen samotných. Stěny a podlahy v interiéru, exteriéru, venkovní terasy a zahrady, to všechno jsou místa, kde lze nalézt pro tyto produkty uplatnění. Více o jednotlivých komoditách se dozvíte v sekci PRODUKTY. 

Poradenství a obchod byl postupně doplněn i o složku realizační. Nyní jsme schopni veškeré vybavení, které dodáváme, také osadit a nainstalovat. Pokud investor potřebuje pomoci s financováním svého projektu, jsme připraveni nabídnout i tyto služby. Poslední novinky, které přibyly do našeho portfolia, jsou instalace a dodávka finských saun, parních boxů, bazénů a wellnes na míru. 

Již od svého založení jsme se zaměřili převážně na produkty Itálie a Španělska. Zde jsme dokázali vytvořit pevné a dlouholeté obchodní vazby, které bezmála trvají až do současnosti. Postupně mezi tyto země přibylo i Portugalsko, Německo, Anglie, nebo Francie.  

Během procesování našich zakázek jsme byli často poptáni, zda bychom uměli dodat i vybavení do kuchyní v podobě elektrospotřebičů. Proto jsme portfolio okrajově rozšířili i o tento segment. 

Kvalitním servisem, spolehlivostí a osobním přístupem jsme získali důvěru řady architektonických studií, se kterými jsme navázali úzkou spoluprácí a díky ní si vybudovali své silné postavení.  

Každoročně navštěvujeme světové výstavy za účelem sledování moderních designových trendů a naším cílem je, pokusit se vždy přinést do naší nabídky dalšího zajímavého výrobce. V řadě případů se nám to také podařilo. Díky tomu jsme mohli umožnit dalším výrobcům vstoupit na náš trh a zákazníkům tak nabídnout nové produkty. 

Víme, že nic netrvá věčně, ale pevně věříme, že tímto způsobem a přístupem budeme schopni i nadále rozvíjet své aktivity, uspokojovat přání zákazníků a plnit jejich očekávání. 

.bath .design .soul

.bath .design .soul

.bath .design .soul

.bath .design .soul

.bath .design .soul

.bath .design .soul

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

$