Naše služby

V Avanti ceramics Vám nabídneme služby koupelnového studia, kde Vám poradíme s výběrem materiálů a navíc můžeme zajistit i kompletní realizaci celého projektu včetně jeho financování. Dále Vám můžeme pomoci navrhnout prostor pro Vaši relaxaci v sauně, parním boxu, či bazénu a společně wellness zrealizovat.

INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ

Každý člověk je unikát a stejně tak i každý interiér má svůj osobitý charakter, své osobité kouzlo. To je dáno vlastním architektonickým ztvárněním, výběrem stavebních a konstrukčních materiálů, jednotlivých prvků. Zde se propisuje ruka nositele myšlenky, zpravidla architekta, ale stejně tak velkou měrou k finální podobě přispívá i sám uživatel prostoru. Tedy Vy. S ohledem na danou skutečnost je potřeba i k jednotlivým potřebám, požadavkům a přáním také přistupovat. Při společném setkání máme příležitost jeden druhého poznat a tím získáváme možnost tato přání a potřeby vzájemně pochopit. Projdeme společně celý projekt, promítneme výše uvedené a celý Váš záměr společně uvedeme do reálu. 

VYPRACOVÁNÍ VIZUALIZACE

Perfektní produkty potřebují efektní zpracování. Připravíme pro Vás vizualizaci, která dá Vaší představě hmatatelný rámec. Vzorováním a výběrem prvků, které se mají pro Vás dodávat, naše práce zdaleka nekončí. Můžeme pro Vás vypracovat profesionální vizualizaci, která Vám dá představu o finální podobě a vzhledu.

WELLNESS 

Současná doba na nás klade obrovské nároky, které musíme každodenně řešit. Naučili jsme se je zvládat a stejně tak, jako se mění doba, ve které žijeme, mění se i naše návyky. Čím dál tím modernější je způsob relaxace v klidu domova, v úzkém kruhu rodinném, nebo jen s přáteli. Pro tento typ relaxace  je ideální privátní wellness. Ať již zvolíte páru, nebo saunu instalovanou přímo v domě, nebo venkovní saunový domek, či saunu sudovou, odměnou Vám bude odpočinek v prostředí, které velmi dobře znáte a cítíte se v něm bezpečně. 

.bath .design .soul

.bath .design .soul

.bath .design .soul

.bath .design .soul

.bath .design .soul

.bath .design .soul

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

$